Baza wiedzy

Owocowy Wowka Miód Perłowy

To nie tylko kolor, to połączenie miodu z owocami!

Napracowaliśmy się, ale warto było, znaleźliśmy recepturę na połączenie miodu perłowego z naturalnym owocem, bez zbędnych dodatków, wszystko w zgodzie z naturą. Sami byliśmy pod wrażeniem rozkosznego smaku naszego miodu przełamanego smakiem suszu z owoców. Wszystko w standardowej dla naszych miodów maślanej konsystencji, w dwóch wariacjach: słodycz miodu z malinami.

Dlaczego z malinami?

Podbijają słodycz miodu i dodają soczystości, a w środku niosą ze sobą szereg dobroczynnych witamin (tj. C, E, B1, B2, B6) oraz substancji mineralnych, takich jak potas, magnez, wapń. Działają przeciwgorączkowo, przeciwzapalnie, wspomagają układ trawienia i wzmacniają odporność. Co więcej uspokajają, a zawarte w nich antyoksydanty ...Uwaga! przedłużają młodość :) Warto? .... też tak myślimy.

Niezwykłość miodu z czarną porzeczką.

Dlaczego z czarną porzeczką? Swoim kwaśnym smakiem fenomenalnie przełamuje słodycz miodu dając eksplozję doznań w śliniankach... to trzeba posmakować. Dodatkowo stoją za nimi wprost zdrowotne wskazania. Czarna porzeczka bogata w szereg witamin (szczególnie w wit. C), biotynę, kwas foliowy, składniki mineralne usuwa toksyny, obniża cholesterol, chroni wątrobę, zapobiega miażdżycy i również opóźnia procesy starzenia. Nie mało, co?

Jak widzisz uzupełnienie bogatych wartości proponowanych przez sam miód, o dobroczynne właściwości owoców ma szereg korzystnych zastosowań dla Ciebie i Twojej rodziny. Ale nie zapominajmy o smaku, to on będzie najważniejszy, a jest nie do opisania... Żeby go poczuć sprawdź naszą ofertę na Owocowy Wowka Miód Perłowy z Maliną lub z Porzeczką i zakochaj się w min.

Opublikowano w : Aktualności

Zostaw komentarz

expand_less