Miód dla gości weselnych. Słoiczki z podziękowaniem | Sklep Miody Wowka

Miód na wesele

Miody dla gości weselnych

Czy wiecie, że tradycja wręczania miodu w prezencie sięga historią już czasów starożytnych? W starożytnym Egipcie ofiarowywano miód jako formę podziękowania. Jego słodycz ma charakter wręcz symboliczny - dając komuś miód jako prezent, życzymy mu słodkiego, radosnego życia i okazujemy swoją troskę.

Parze Młodej, której podarujecie miód jako prezent na ślub, życzycie słodkich, romantycznych chwil oraz wiele miłości. Miód to piękny i elegancki pomysł na podarunek. W temacie weselnym, świetnym i popularnym rozwiązaniem są również miody dla gości weselnych, wręczane przez Państwa młodych lub starostów w ramach podziękowania za towarzyszenie w tym szczególnym dniu.

Aktywne filtry

 • ZESTAW TESTOWY MIODÓW

  59,00 zł

  Zestaw testowy

  to eleganckie pudełko zawierające 9 słoiczków miodu o pojemności 35 g. To idealny pomysł na prezent lub zestaw samplowy miodów dla Ciebie, jeżeli nie znasz jeszcze swoich preferencji smakowych.

  Pudełko pełne miodów to marzenie każdego miodowego Smakosza. Szeroki wachlarz smaków i rodzajów miodów Wowka sprawia, że codziennie można próbować czegoś nowego. Małe słoiczki miodów stanowią miły oraz oryginalny upominek. Czekoladki na prezent, wino czy kwiaty, choć klasyczne, nie wywołają takiego efektu zaskoczenia u osoby obdarowywanej, jak pudełko wypełnione słoiczkami kolorowych, a przede wszystkim naturalnych, warmińskich miodów.

  Dostępny