MIODY

Poniżej znajdziesz miody z naszej pasieki z Warmii. Całkowicie naturalne, pochodzące z jednego z najczystszych regionów naszego kraju. Miody klasyczne odmianowe charakteryzują się smakiem , a miody z owocami zachwycają wszystkie dzieci dzięki ich kolorom i niezwykłym połączeniu smaków. 

Kliknij w rodzaj miodu który Cię interesuje by sprawdzić dostępne gramatury. 

Aktywne filtry

 • Bursztynowy lipowy

  39,90 zł

  Bursztynowy - lipowy przez wielu znawców i nie tylko uważany jest za jeden z najlepszych w smaku miodów. Duże skupiska drzew lipy są trudne do znalezienia, co tylko dodaje mu wyjątkowości i sprawia, że jest niezwykle cenny. Miód lipowy charakteryzuje się jasnym, słomkowym kolorem. Jednak uwagę przykuwa nie kolor, a zapach. Jest to miód niesamowicie aromatyczny, w którym wyczuć można charakterystyczny zapach kwiatów lipy, co niektórym może kojarzyć się z dobrze znaną miętą. 

 • Perłowy z malinami

  39,90 zł

  Perłowy z maliną to naturalny, maślany miód, którego podstawą jest miód rzepakowy. Po dodaniu do niego suszu czerwono-różowych owoców malin powstał niezwykły miód wyróżniający się przepięknym kolorem, niesamowitym owocowym aromatem i słodyczą - kojarzoną z tymi soczystymi, drobnymi pestkowcami.

 • Perłowy z porzeczkami

  39,90 zł

  Niezwykłe zestawienie naturalnego suszu owoców czarnej porzeczki z miodem rzepakowym. Kwaśny smak porzeczki przełamuje słodycz miodu, nadając mu osobliwego charakteru, niesamowitego smaku i przepięknego różowego koloru. 

 • Spiżowy - Spadź liściasta

  39,90 zł

  Ten miód nie powstaje z nektaru kwiatów, czyli drogocenny, wyjątkowy miód ze spadzi liściastej.

  Spiżowy - spadź liściasta to niezwykła odmiana miodu spadziowego, często nazywana również miodem królewskim. To miód niezwykle cenny, bardzo rzadko spotykany - zdarza się, że pojawia się tylko raz na kilka lat! Owady, najczęściej mszyce, miodówki i czerwce, żerujące na liściach dębu lub lipy, wydzielają lepki, słodki płyn, który z liści zbierają pszczoły, zwabione jego zapachem. Ten niezwykły zapach wyczuwalny jest też tuż po otwarciu słoika z miodem. Aromat igliwia i żywicy sprawia, że jest to jeden z najsmaczniejszych miodów.

 • Bursztynowy z porzeczkami

  44,90 zł

  Moc witamin i minerałów z czarnej porzeczki zestawiona z jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych miodów odmianowych to nasza kolejna propozycja miodów z owocami. Owoce z czarnej porzeczki, są bogate w witaminę C, biotynę i kwas foliowy, a miód bursztynowy-lipowy znany jest z właściwości wspomagających organizm w stanach osłabienia układu odpornościowego.

 • Zestaw miodowych beczułek

  49,90 zł

  Beczułki o pojemności 260g każda. 

 • Perłowy Rzepakowy

  39,90 zł

  Zapach kwiatów rzepaku zamknięty w aksamitnym, majowym miodzie. 

  Perłowy - rzepakowy to jeden z najpopularniejszych rodzajów polskich miodów. Doceniany przede wszystkim za delikatną słodycz i ogrom właściwości zdrowotnych. Przez pszczoły zbierany jest jako jeden z pierwszych po zimie, najczęściej w maju, kiedy na polach zaczyna kwitnąć rzepak. Tego niesamowitego, żółtego koloru kwiatów nie da się przeoczyć! Po otwarciu słoika wyczuwalny jest ich zapach, a sam smak miodu opisywany jest jako słodki i łagodny, ale z subtelną domieszką goryczy.