Wyjątkowy prezent firmowy
na każdą okazję

Zastanawiasz się jak docenić swoich pracowników oraz kontrahentów? Chcesz zrobić coś nieszablonowego? Mamy dla Ciebie świetną propozycję w postaci dedykowanych zestawów prezentowych z pysznym miodem prosto z warmińskiej manufaktury - Miody Wówka :-)

Zarówno pojedyncze sztuki jak i zestawy, idealnie sprawdzą się jako okazjonalna forma wyrażenia wdzięczności za dobrą relację, która jest fundamentem w biznesie. Miód rzepakowy, miód z malinami, z porzeczką czy nawet algami morskimi, to jedne z przykładów pysznych miodów jakie mogą się znaleźć w prezencie dla osób ważnych z punktu widzenia Twojej firmy. 

Pełna personalizacja zestawów

Dedykowane pudełko

We wszystkich pudełkach mamy możliwość zmiany kolorystyki i logotypu

Twoje smaki

We wszystkich pudełkach możemy wymieniać smaki miodów

Dowolna gramatura

W koszach możemy zmieniać gramatury

Przykładowe zestawy miodów

Koszyk Warmiak Wowka

Kwadratowy kosz z drewnianą fakturą w zestawie z pokrywą z plexi zawierający 4 słoiki w kształcie beczułek o pojemności 260g każdy. 

Zobacz szczegóły

Zestaw na prezent Wowka

Piękne pudełko prezentowe z tektury z okienkiem z plexi. 

Zobacz szczegóły

Zestaw testowy Wowka

Zestaw testowy miodów to eleganckie pudełko zawierające 9 słoiczków miodu o pojemności 35 g.

Zobacz szczegóły

Zainteresowany naszą ofertą?

Jak widzisz, jesteśmy w stanie w pełni dostosować się do Twoich potrzeb. Jeżeli już wiesz, że zestaw pysznych miodów z Warmii to wyjątkowy prezent, skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer telefonu 510 080 013 lub skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu 24h. 

expand_less