Baza wiedzy

Baza wiedzy

 • Pomysły na zdrowe śniadania i przekąski dla dzieci
  Pomysły na zdrowe śniadania i przekąski dla dzieci

  Twoje dziecko lubi tylko słodycze i parówki? Krzywi się na widok nowości i ma wbudowany radar, dzięki któremu zdrowe jedzenie wykrywa z daleka i odrzuca ze wstrętem? Znamy to aż za dobrze, dlatego produkty dla dzieci to wyjątkowo ważna część oferty pasieki Wowka. Oprócz znakomitych propozycji dla maluchów, mamy też sprytne patenty dla rodziców, jak ułożyć zdrową dietę dziecka.

  Czytaj więcej
 • Najlepszy prezent na walentynki – od serca dla serca!
  Najlepszy prezent na walentynki – od serca dla serca!

  Walentynki mają opinię komercyjnego święta, wymyślonego tylko po to, żeby sprzedać jak najwięcej gadżetów z serduszkami. My nie jesteśmy tacy krytyczni: każdy powód, żeby okazywać miłość jest dobry! A prezenty? Kupujemy i Wam też polecamy najlepsze prezenty na Walentynki: słodkie, zdrowe i dobre dla serca. Domyślacie się już??

  Czytaj więcej
 • Jaki miód jest najzdrowszy?
  Jaki miód jest najzdrowszy?

  Wiesz, że miód jest zdrowy, więc chcesz skorzystać z jego wyjątkowych właściwości, ale trudno Ci wybrać spośród wielu jego rodzajów? To częsty problem naszych klientów, którzy dopytują o różnice we właściwościach poszczególnych miodów albo szukają miodu na konkretne problemy. Już wyjaśniamy, jak to jest z tym zdrowiem tkwiącym w miodach?.

  Czytaj więcej
 • Czy dzieci powinny jeść miód?
  Czy dzieci powinny jeść miód?

  Czy dzieci powinny jeść miód? Przyszła jesień, zrobiło się chłodniej i od razu pojawiło się więcej kichania i kasłania wokoło – są powody, by zatroszczyć się o odporność swoją i swoich bliskich. Na szczęście są na to sprawdzone, naturalne sposoby: włączenie do codziennej diety prawdziwego miodu. Czy to jednak rozwiązanie dla każdego? Czy dzieci mogą jeść miód?

  Czytaj więcej
 • Zestaw upominkowy z miodami - świetny prezent dla nauczyciela
  Zestaw upominkowy z miodami - świetny prezent dla nauczyciela

  Zestaw miodów to prezent na dzień nauczyciela, dzięki któremu będzie pamiętał o Waszej klasie. To też idealny pomysł na upominek dla wychowawcy.

  Czytaj więcej
 • Miód - słodki pomysł na prezent na ślub
  Miód - słodki pomysł na prezent na ślub

  Ślub to wyjątkowa okazja do obdarowywania: coraz częściej nie tylko młoda para dostaje w tym dniu prezenty, ale też ich rodzice i goście, którym nowożeńcy chcą podziękować za udział w ceremonii. W każdym wariancie praktycznym i eleganckim upominkiem ślubnym może być miód! Pasieka Wowka ma wspaniałe pomysły na prezenty na ślub

  Czytaj więcej
 • Dlaczego kosz prezentowy z miodami to dobry pomysł na upominek?
  Dlaczego kosz prezentowy z miodami to dobry pomysł na upominek?

  Dla mamy, brata, dobrej przyjaciółki, ale też ważnego klienta oraz wspaniałych pracowników - wszyscy czasem szukamy prezentów, a gdy zbliżają się święta i nowy rok, sprawa robi się pilna! Jeśli chcesz zaskoczyć swoich bliskich, ale też ofiarować im praktyczny upominek - pomyśl o oryginalnym koszu prezentowym z Pasieki Wowka.

  Czytaj więcej
 • Czy warto kupować miód z lokalnej pasieki?
  Czy warto kupować miód z lokalnej pasieki?

  Miód jest jednym z najbardziej wszechstronnych produktów spożywczych, używany zarówno w kuchni, jak i w medycynie naturalnej. Choć w supermarketach można znaleźć szeroką gamę różnych rodzajów miodu, bardzo dużo osób kupuje miód z pasiek z okolicy w której mieszka. Ale czy warto inwestować w miód prosto z lokalnej pasieki?

  Czytaj więcej
 • Czerwone flagi w miodach
  Czerwone flagi w miodach

  Cześć, w tym odcinku Pasieka Wowka pokaże ci jak rozpoznać prawdziwy miód, wskaże czym warto się sugerować, jaki jest prawdziwy kolor miodu rzepakowego, oraz wyjaśni, dlaczego nie warto kupować miodów ze zwyczajnych dyskontów spożywczych.

  Czytaj więcej
 • Letnie prace w pasiece Wowka / trailer
  Letnie prace w pasiece Wowka / trailer

  Prace w naszej pasiece trwają nieustannie, aktualnie zajmujemy się łączeniem odkładów, czyli w tłumaczeniu na język potoczny, przenosimy mniejsze pszczele rodziny do większych, aby wzmocnić je przed pożytkiem lipowym, i zagwarantować lepsze zbiory.

  Czytaj więcej
Showing 1 to 10 of 48 (5 Pages)
expand_less