Baza wiedzy

Zestaw upominkowy z miodami - świetny prezent dla nauczyciela

Dzień nauczyciela to okazja, kiedy całą klasą lub indywidualnie uczniowie mogą symbolicznie podziękować nauczycielom za trud włożony w ich edukację. Często na rodzicach spoczywa odpowiedzialność za oryginalny i elegancki upominek dla nauczycieli i wychowawcy. Jaki prezent dla nauczyciela wybrać?

Wyjątkowy prezent dla nauczyciela

Zestawy upominkowe lub kosze prezentowe to popularny upominek dla wychowawcy lub nauczycieli, jednak w gotowych koszach delikatesowych często znajdują się alkohole, które nie są dobrym pomysłem na tę okazję. Słodycze są bezpieczniejsze, ale nauczyciele często mówią, że z okazji swojego święta dostają za dużo niezdrowych słodkości. Zestaw upominkowy składający się z tradycyjnego miodu, pysznych konfitur i herbaty to idealny prezent. Takie zestawy proponuje Pasieka Wowka - rodzinna firma z produktami najwyższej jakości. Oferta Pasieki Wowka jest bardzo szeroka - z pewnością znajdzie się tam coś w budżecie przewidzianym na tę okazję. Taki zestaw to elegancki upominek, który może dać dziecko lub cała klasa.

prezent

Jeśli można personalizować, to idealna pamiątka!

Zestawy upominkowe z Pasieki Wowka zapakowane są w eleganckie papierowe pudełka. Mogą się składać tylko z naturalnego miodu najwyższej jakości, ale też konfitur i aromatycznej herbaty. Rozmiary słoiczków, odmiany miodów lub smaki konfitur, a także ilość i sposób zapakowania herbaty można wybierać. Zestawy prezentowe z Pasieki Wowka można personalizować - warto skontaktować się z pracownikami Pasieki, żeby przedstawili możliwości umieszczenia dedykacji. Każdy wychowawca lub nauczyciel pomyśli z przyjemnościach o swoich uczniach, smarując pysznym miodem kanapkę lub pijąc rozgrzewającą herbatę.

Szukasz inspiracji na prezent dla nauczyciela?

Najlepszy pomysł na prezent to taki, który nie jest banalny - nikt nie chce dostać kilku takich samych prezentów. Ważne, by prezent był praktyczny i faktycznie przydał się obdarowanej osobie. Popularna jest teoria, że mężczyźni lubią gadżety, ale dzieci i rodzice raczej nie zgadną, czego faktycznie potrzebuje nauczyciel. Chcąc obdarować wychowawcę lub wychowawczynię, ale też wykładowcę, przedszkolankę lub korepetytora, dobrze jest sięgnąć po prezenty ekologiczne i naturalne. Są ciekawe i w pomysłowe, a do tego w dobrym stylu. Takie są właśnie miody z polskiej, rodzinnej pasieki oraz konfitury z owoców z polskich sadów i pól. Aromatyczna herbata to zawsze elegancki prezent. Upominek na dzień nauczyciela nie musi być drogi, zbyt ekskluzywny, ale powinien być kreatywną i fajną pamiątką.

Prezenty nie tylko na dzień nauczyciela

Prezenty dla nauczyciela kupuje się nie tylko w październiku. Często potrzebny jest też wyjątkowy upominek dla nauczyciela na pożegnanie lub prezent na zakończenie roku szkolnego. W niektórych szkołach obchodzi się też na przykład urodziny lub imieniny wychowawcy, zdarza się też, że dziecko wylosuje wychowawcę na święta. Wygrane konkursy i olimpiady to dobra okazja, by symbolicznie złożyć podziękowania dla nauczyciela. Jak widać - powodów do świętowania nie brakuje, a świetnym pomysłem na oryginalny prezent dla nauczyciela bez względu na okazję jest zestaw upominkowy z miodami. To pyszny i zdrowy, praktyczny i wyjątkowy upominek. Sprawdź ofertę Pasieki Wowka i znajdź doskonały prezent dla nauczyciela.

Opublikowano w : Aktualności

Zostaw komentarz

expand_less