KOSZ Z MIODAMI, HERBATĄ I KONFITURĄ "WARMIAK"
search
  • KOSZ Z MIODAMI, HERBATĄ I KONFITURĄ "WARMIAK"
  • KOSZ Z MIODAMI, HERBATĄ I KONFITURĄ "WARMIAK"

KOSZ Z MIODAMI, HERBATĄ I KONFITURĄ "WARMIAK"

Wybierz

24,50 zł
Wysyłka w 24 h
Ilość

Co Znajdziesz w Zestawie?
  - 3x Słoiki Miodu (260g każdy)
  - 1x Słoik Konfitury (260g)
  - 1x Puszka Kartonowa Herbaty (100g)
Dlaczego warto wybrać ten zestaw?
- Prawdziwy miód z Pasieki Wowka - naturalny smak i wyjątkowe właściwości miodu od warmińskich pszczół
- Rarytas Wowka - starannie wybrane konfitury z polskich owoców, prawdziwe lato zamknięte w słoiczku
- Herbata Adalberts - niezwykły smak i wspaniały aromat herbat najwyższej jakości
Jak powstaje ten wyjątkowy prezent? My przygotowujemy najwyższej jakości produkty, a Ty wybierasz smaki. Sięgaj po sprawdzone klasyki lub ekscytujące nowości. Zapakujemy Twój upominek starannie w eleganckie pudełko i szybko dostarczymy

Kosze prezentowe to rozwiązanie, na które często się decydujemy w oficjalnych sytuacjach: gdy chcemy obdarować nauczyciela, podziękować lekarzowi, uhonorować swoich pracowników lub klientów. Czy to prezent idealny? Tylko jeśli zawartość kosza jest wysokiej jakości i możliwie uniwersalna - a o to wcale nie jest łatwo! Dlatego Pasieka Wowka stworzyła kosze, które z dużym prawdopodobieństwem ucieszą każdego: zestawy upominkowe złożone z miodu, konfitury i herbaty. Znasz kogoś, kto tego nie lubi?

Naturalny miód z warmińskiej pasieki, stworzony przez szczęśliwe pszczoły i ludzi, którzy zajmują się tym od pokoleń - to przepis na smaczny i zdrowy upominek. Tradycyjny miód przypomni wakacje na wsi, nowoczesny, wzbogacony o owoce, zachwyci nieoczywistym smakiem. Nie wiesz, który wybrać? Zdecyduj się na kosz, w którym znajdą się aż trzy różne miody w słoiczkach 260g. To poważny zapas miodu, który pozwoli odkryć różne jego smaki i sprawdzić, w jakich połączeniach jest najlepszy. My proponujemy połączenie, za którym sami przepadamy: naturalny miód i klasyczna konfitura owocowa. Dlatego właśnie słoik konfitury również znajdziesz w naszym koszu upominkowym. Smak oczywiście wybierasz samodzielnie, ale nie ma tu złego wyboru - każda nasza konfitura jest pyszna. Wysoka zawartość owoców z polskich pól to gwarancja jakości i przyjemności. Zamknięta w eleganckiej, tekturowej puszce herbata od uznanego producenta zachwyci aromatem. Jest znakomita samodzielnie, rozgrzewająca, gdy dodamy do niej miód, wspaniale podbija smak kanapek lub deserów z miodem lub konfiturą.

Trzy różne miody, konfitura i herbata - najwyższej jakości produkty, w przepięknym opakowaniu - to kosz prezentowy, który zachwyci każdego.

116 Przedmioty
expand_less