ZESTAW PREZENTOWY Z MIODAMI I HERBATĄ
search
  • ZESTAW PREZENTOWY Z MIODAMI I HERBATĄ
  • ZESTAW PREZENTOWY Z MIODAMI I HERBATĄ

ZESTAW PREZENTOWY Z MIODAMI I HERBATĄ

Wybierz

21,30 zł
Wysyłka w 24 h
Ilość

Dlaczego warto postawić na nasz zestaw? Pasieka Wowka prezentuje miód, którego smak jest odzwierciedleniem warmińskiej przyrody. Herbata Adalberts - doznaj pełni smaku z herbat najwyższej jakości.
Co Znajdziesz w Zestawie?
  2x Słoiki Miodu (260g)
  1 x Metalowa Puszka Herbaty (110g)

Na święta lub na urodziny, na Dzień Babci lub Nauczyciela, dla rodziny, znajomych lub współpracowników - zestaw prezentowy z miodami i herbatą to upominek, który zawsze cieszy!

Idealny prezent to taki, który naprawdę się przydaje, a nie ma chyba na świecie domu, w którym miód nie byłby czasem potrzebny. Dobry miód przydaje się nawet codziennie, by śniadania były smaczniejsze, desery jeszcze bardziej relaksujące, a herbata rozgrzewała jak nigdy. Jaki miód jest dobry? Prawdziwy, naturalny miód z warmińskiej pasieki, pachnący wakacjami na wsi, stworzony przez szczęśliwe pszczoły i ludzi, od pokoleń związanych z miodem.

Takie są zestawy upominkowe z Pasieki Wowka - stworzone z sercem i podbijające serca. 

Proponowany zestaw upominkowy to dwa miody w słoiczkach 260g i herbata, wszystko zapakowane w piękne, ekologiczne pudełko z tektury. Zestaw prezentowy kompletujesz samodzielnie - możesz wybrać dwa dowolne miody, sięgnąć po smaki tradycyjne lub z dodatkiem owoców. Połączenie klasyki i nowoczesności to oryginalny i zachwycający prezent, z którym nie mogą się równać typowe kosze ze słodyczami.

Zdrowie i smak, tradycja i natura - za to kochamy miody i dlatego wciąż po nie sięgamy. Zestaw upominkowy z herbatą to zaproszenie do świata najpyszniejszych kanapek z miodem, herbaty z miodem i wypieków słodzonych miodem. Herbata i miód - najlepiej smakuje razem.

5906395872480
104 Przedmioty
expand_less