Baza wiedzy

Miód - słodki pomysł na prezent na ślub

Jak wybrać prezent na ślub krewnych lub znajomych?


Chcemy, żeby nasz upominek był pomysłowy i oryginalny. Najlepiej, by możliwa była personalizacja - oznaczenie przypominające od kogo i z jakiej okazji był to prezent.

Zamiast kwiatów i nie tylko - oryginalny prezent na ślub


Jako dodatek do koperty, główny prezent dla młodej pary lub upominek zamiast kwiatów idealnie sprawdza się miód. Pasieka Wowka ma różne propozycje na tę okazję: od słoiczka naturalnego miodu ze specjalną etykietą po bogate kosze i zestawy upominkowe, w których znajdziemy miody tradycyjne i z owocami, konfitury, herbatę i piękne akcesoria. Wybór rozmiarów i zawartości koszy upominkowych z Pasieki Wowka jest duży i bardzo atrakcyjny! Miody to oryginalny prezent ślubny, stanowiący najlepszy dowód na to, że życzymy młodej parze słodkiego i zdrowego wspólnego życia.

Prezent na ślub: od nowożeńców dla rodziców

Wręczenie podziękowań dla rodziców to bardzo wzruszający moment wesela. Co młoda para może symbolicznie sprezentować rodzicom? Kreatywny upominek, który będzie też praktycznie przypominał seniorom o ich ukochanych dzieciach, to kosz prezentowy z miodami. Naturalny miód z rodzinnej pasieki z Warmii to skarbnica witamin i minerałów, niezbędnych, by dbać o zdrowie i dobre samopoczucie. Pudełka, w których znajduje się ten idealny prezent, można personalizować, by jeszcze lepiej upamiętniały ten wyjątkowy dzień.

Słodki pomysł na prezent dla gości weselnych

Nie masz pomysłu na prezent dla gości weselnych? Wiele par młodych chce podziękować swoim gościom. Zależy im, by prezent był ciekawy, chociaż drobny i tani - zwykle trzeba przygotować dziesiątki, a nawet setki takich upominków! Dla starszej części rodziny i nowoczesnych znajomych wspaniałą pamiątką będzie słoiczek naturalnego miodu z pamiątkową zawieszką. Można ją personalizować! To praktyczny upominek, lepszy niż śmieszny prezent, który nie trafi w poczucie humoru każdego gościa albo najpopularniejszy alkohol, który też nie jest eleganckim prezentem dla każdego. Miód to kreatywny prezent na ślub, który przyda się w każdym domu i będzie słodkim wspomnieniem tego pięknego dnia.

Na ślub cywilny i kościelny - wyjątkowy prezent na wesele

Prezent dla pary młodej to zawsze wyzwanie, typowy zestaw - koperta i kwiaty - nie robi już wrażenia. Miód to pomysł na prezent ślubny, który z pewnością podbije serca gości. Pasieka Wowka to rodzinna firma, w której obowiązuje najwyższa staranność i zaangażowanie w pracę oraz szacunek dla natury i jej darów - można to wyczuć w każdej łyżeczce ich warmińskiego miodu. Wybierając się na ślub warto wybrać prezent stworzony z miłości - taki właśnie jest miód z Pasieki Wowka.

Opublikowano w : Aktualności, Porady, Strefa Klienta

Zostaw komentarz

expand_less