Baza wiedzy

Najlepszy prezent na walentynki – od serca dla serca!

Pomysłowy prezent na Walentynki to taki, który ucieszy obdarowaną osobę 14 lutego i nie straci wartości w kolejnych dniach. Wszelkie jednorazowe prezenty, różowe i serduszkowe mają najczęściej krótką datę ważności. Słodycze, które z okazji święta producenci sprzedają w walentynkowych opakowaniach (często droższych niż standardowe!), to z kolei sam biały cukier i sztuczności. Wtedy wchodzi on, słodki, zdrowy i najlepszej jakości: miód z Pasieki Wowka. Oryginalny prezent na Walentynki, który podbije każde serce i na dodatek przyda się w domu: na wspólne śniadania, jako zdrowszy deser, do wieczornej herbaty. Z takim prezentem codzienność staje się słodsza na dłużej!

Słodki prezent na Walentynki

Prezent na Walentynki, dzięki któremu bez słów powiemy: jesteś słodki/jesteś słodka? Miód oczywiście! Miód to też prezent, który mówi znacznie więcej: pokazuje, że opiekujemy się ukochaną osobą, dlatego dajemy jej coś, co pomoże w dbaniu o zdrowie. Walentynki są w lutym, a więc w ziemie i na chwilę przed przesileniem wiosennym – to nie jest łatwy czas. Częściej niż zwykle zdarzają się wtedy infekcje, spadki nastroju, niedobory witamin. Miód pomaga w radzeniu sobie z takimi trudnościami: to bomba witaminowa stworzona przez naturę. Wystarczy dodać trochę miodu do codziennej diety, żeby szybko zauważyć, że życie zrobiło się troszkę przyjemniejsze. To świetny prezent walentynkowy dla osób, które lubią naturalne, tradycyjne, lokalne rzeczy. Nasz miód z rodzinnej warmińskiej pasieki będzie odpowiadał każdemu, kto stawia na odpowiedzialne zakupy.

Idealny prezent walentynkowy dla niej i dla niego

Dla kogo miód będzie dobrym prezentem na święto zakochanych? Dla każdego! Dla osoby aktywnej – do naturalnych napojów izotonicznych, doskonałych przy treningach. Dla osób lubiących gotować – to niezastąpiony dodatek do wypieków, dressingów i nie tylko. Dla wielbicieli czytania – do herbaty, która umili lekturę. Dla łasuchów – jako zdrowsza przekąska i wartościowy składnik zdrowych śniadań. No i w końcu, co na Walentynki ma szczególne znaczenie – dla osób, które chcą lub powinny zadbać o serce. Z dobroczynnego wpływu na ten organ słynie miód gryczany, rzepakowy, spadziowy, nektarowo-spadziowy oraz wielokwiatowy. O serce zawsze warto dbać, by mogło kochać jak najdłużej!

Jak wybrać najlepszy prezent na Walentynki?

Zapadła już decyzja – kupujesz najlepszy prezent na Walentynki, czyli miód. Jak to zrobić dobrze? Wybór miodów jest ogromny, można go kupić w każdym sklepie i w przeróżnych cenach. Dobry prezent na Walentynki powinien być dobrej jakości. Dostępne w sklepach miody w niskiej cenie raczej nie spełniają tego warunku. To często miód nieznanego pochodzenia, przegrzany, żeby dłużej zachował płynną postać, pełen dziwnych dodatków. Rodzinna pasieka Wowka na Warmii to miejsce, gdzie powstaje miód, który podbije serce Twojej drugiej połówki. Co wybrać z bogatej oferty pszczelarzy? Jeśli wiesz, że bliska Ci osoba lubi miód i używa go na różne sposoby, pomyśl o miodzie tradycyjnym. To uniwersalne rozwiązanie. Jeśli jest łasuchem, zwróć uwagę na miody z owocami. To zaskakujące smakiem i kolorem słoiczki, z których wygodnie wyjada się po prostu łyżeczką. Jeśli prezent ma naprawdę zachwycić – pomyśl o zestawach upominkowych. Różne smaki miodu, aromatyczna herbata lub pyszne konfitury – wszystko pięknie spakowane, gotowe do wręczenia ukochanej osobie. To jak, zapowiada się słodkie świętowanie?

Opublikowano w : Aktualności

Zostaw komentarz

expand_less