MIÓD SŁONECZNY WIELOKWIATOWY

Miód wielokwiatowy nigdy nie jest taki sam. Znany również pod wdzięczną nazwą ‘Miodu Tysiąca Kwiatów’, miód wielokwiatowy różni się smakiem, wyglądem i aromatem w zależności od pory zbioru oraz roślin, z których pszczoły pobierają nektar. Kupując słoiczek tego miodu, masz szansę skosztować wyjątkowego i niepowtarzalnego daru Matki Natury.

Gramatura
42,90 zł
Brutto

  Polityka bezpieczeństwa.

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 9.

  Dostawa produktów odbywa się w określony w zamówieniu sposób

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 5.

  Prawo odstąpienia od umowy.

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 7.

Właściwości miodu kwiatowego różnią się w zależności od gatunków roślin, z którego pszczoły pobrały nektar, usytuowania pasieki oraz pory roku. Zdecydowaną większość substancji składowych miodu wielokwiatowego stanowią węglowodany, łatwo przyswajalne cukry proste, takie jak: fruktoza i glukoza. Miód ten stanowi doskonałe źródło przystępnej energii, którą zdrowo spożytkuje zarówno nasze ciało jak i umysł.

Jeżeli pragniesz wzmocnić skórę, włosy, kości i zadbać o układ krwionośny, miód wielokwiatowy to doskonały wybór. Dzięki swej różnorodności, miód ten polecany jest również w leczeniu alergii. To doskonały wybór na zdrowy dodatek do śniadań, zarówno dla starszych, jak i młodszych.

Specyficzne kody

Zobacz także