MIÓD WIELOKWIATOWY Z PYŁKIEM

MW5906395872701

Miód z pyłkiem pszczelim

Miód wielokwiatowy, zwany również miodem tysiąca kwiatów został wzbogacony przez nas o pyłek kwiatowy. To niezwykłe połączenie pszczelich produktów, które wzmocni cały organizm, doda zdrowia i energii oraz poprawi nastrój na cały dzień. Miody wielokwiatowe charakteryzują się wysoką zawartością krzemu, pierwiastka niezbędnego do prawidłowego działania układu krwionośnego, kostnego oraz wzmocnienia włosów i paznokci. Nasz miód z pyłkiem pszczelim to istny eliksir piękna i młodości.

Wysyłka w 24 godziny
Gramatura
38,90 zł
Brutto Wysyłka w 24 godziny

  Polityka bezpieczeństwa.

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 9.

  Dostawa produktów odbywa się w określony w zamówieniu sposób

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 5.

  Prawo odstąpienia od umowy.

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 7.

Możesz wybrać dodatkowo:

personalizowana_kartka
personalizowana_kartka
3,00 zł

Miód wielokwiatowy z pyłkiem pszczelim - w trosce o zdrowie i urodę

Miód wielokwiatowy charakteryzuje się słodkim i łagodnym smakiem. To dobry rodzaj miodu dla początkujących smakoszy oraz dzieci, których niektóre ostrzejsze odmiany miodów mogą zniechęcić. Miód wielokwiatowy to zdrowe źródło energii. Posiada działanie detoksykujące, antyalergiczne oraz wspiera naturalną odporność organizmu. Dzięki zawartości krzemu, działa dobroczynnie na skórę, włosy i paznokcie. To idealny miód do herbaty.

Dodatek pyłku pszczelego wzbogaca miód wielokwiatowy o szereg dobroczynnych substancji. Pyłek kwiatowy zawiera witaminy A, C, D, E, PP i witaminy z grupy B oraz minerały, takie jak wapń, fosfor, cynk, magnez, sód i żelazo. Rozmiękczony w miodzie pyłek kwiatowy jest łatwo przyswajalnym źródłem wielu składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Wysoka zawartość cukrów prostych doda również energii i siły, czyniąc to w sposób zrównoważony i naturalny.

Oprócz miodu z pyłkiem kwiatowym w naszej ofercie znajdziesz również inne miody lecznicze, takie jak miód gryczany. Sprawdź koniecznie!

Miody Wowka
MW5906395872701

Specyficzne kody

EAN13
5906395872701

Zobacz także