ZESTAW PREZENTOWY Z DWOMA MIODAMI
search
  • ZESTAW PREZENTOWY Z DWOMA MIODAMI
  • ZESTAW PREZENTOWY Z DWOMA MIODAMI

ZESTAW PREZENTOWY Z DWOMA MIODAMI

Wybierz

7,20 zł
Ilość

Duet Miodowy: Dwa Wyjątkowe Smaki w Jednym Pudełku!,W zestawie znajdziesz dwa słoiki miodu po 130g każdy. Dwa różne, ale równie niezapomniane smaki: jedno ciekawe zestawienie, nieograniczone możliwości, wszystko w 100% naturalne! Perfekcyjny prezent, uniwersalny, oryginalny, oraz z klasą

 

Symboliczny prezent, który wywoła uśmiech na każdej twarzy? To możliwe! Mały zestaw upominkowy z Pasieki Wowka nie tylko trafi w upodobania każdego obdarowanego, ale też dostępny jest w świetnej cenie. To idealny prezent dla pracowników, klientów, uczestników Twojego wydarzenia biznesowego lub dla przyjaciół, którym chcesz sprawić radość.

W oferowanym zestawie prezentowym znajdziesz dwa małe słoiczki z miodem - 130g. Tyle miodu spokojnie wystarczy na pyszne śniadanie lub kilka wieczorów z herbatą. To taka ilość miodu, by rozkochać w produktach z Pasieki Wowka każdego wielbiciela zdrowych słodyczy.

Smaki miodu wybierasz samodzielnie - możesz sięgnąć po czyste, tradycyjne miody lub po nowoczesne połączenia naturalnego miodu i owoców. Zachęcamy do łącznie klasyki z nowoczesnością - w końcu można przepadać za kilkoma miodami jednocześnie!

Nasze zestawy upominkowe pakujemy w piękne, papierowe pudełka. Mamy oszczędne, stylowe etykiety i unikalne, beczułkowate słoiczki - taki design sprawdza się, gdy szukasz upominków korporacyjnych lub na oficjalne okazje i zależy Ci na tym, by były eleganckie. Intuicyjny proces zamówienia, obsługa klienta, z której jesteśmy dumni i błyskawiczna realizacja - jest to też świetny prezent na ostatnią chwilę.

Miód to upominek, który zawsze rozgrzewa serca i wywołuje uśmiech. Każda okazja jest dobra na zestaw upominkowy z Pasieki Wowka

89 Przedmioty
expand_less