DUŻY KOSZ Z MIODAMI "WARMIAK"
search
  • DUŻY KOSZ Z MIODAMI "WARMIAK"

DUŻY KOSZ Z MIODAMI "WARMIAK"

Wybierz kolor opakowania: Czerwony

Wybierz

47,60 zł
Wysyłka w 24 h
Ilość

Duży kosz pełen pysznych i naturalnych, polskich miodów. Brzmi jak marzenie każdego Łasucha! W dużym, eleganckim koszu umieściliśmy 6 miodów o pojemności 260 g. Miody dobierane do zestawu są sezonowo w podziale 50 / 50 : 3 miody klasyczne - 3 z owocami.

6 miodów o gramaturze 260g. Ręcznie wyrabiana ceramiczna łyżeczka, a także podkładka. 3 słoiczki testowe naszych miodów i 2 woreczki: jeden aromatycznej herbaty i jeden owoców liofilizowanych.

Kosz uzupełniony jest o eko wypełniacz oraz zakryty pokrywą plexi, dzięki czemu stanowi wspaniały pomysł na elegancki prezent.

Produkt jest zabezpieczony na czas transportu dodatkowym wypełniaczem.

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent?

Polecamy kosz miodów Duży Warmiak! Szeroki wybór smaków miodów zamkniętych w słoiczkach o kształcie beczułek, to nie tylko zapowiedź wspaniałych doznań smakowych, lecz również samo zdrowie płynące wprost od Matki Natury. Wszystkie miody powstają w rodzinnej pasiece Miody Wowka, znajdującej się w czystym i zielonym rejonie Polski - na Warmii. To prezent, który z pewnością stanie się miłą i słodką niespodzianką dla Osoby Obdarowanej. Miód na prezent? To pomysł, który zawsze się uda!

Miody Wowka
5906395872008
94 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5906395872008

Zobacz także

expand_less