DUŻY KOSZ Z MIODAMI "WARMIAK"

Duży kosz pełen pysznych i naturalnych, polskich miodów. Brzmi jak marzenie każdego Łasucha! W dużym, eleganckim koszu umieściliśmy 6 miodów o pojemności 260 g (możesz je dowolnie konfigurować bądź zostawić to nam!) 

Zdjęcie przedstawia kosz z dodatkami, które możesz dobrać poniżej jako uzupełnienie. Są to wyroby ręczne z pracowni ceramicznej nieopodal Olsztyna!

W standardowej wersji kosza umieściliśmy:

6 dowolnych miodów o gramaturze 260g (wybierz poniżej). 3 słoiczki testowe naszych miodów i 2 woreczki: jeden aromatycznej herbaty i jeden owoców liofilizowanych.

Kosz uzupełniony jest o eko wypełniacz oraz zakryty pokrywą plexi, dzięki czemu stanowi wspaniały pomysł na elegancki prezent.

Produkt jest zabezpieczony na czas transportu dodatkowym wypełniaczem.

Rodzaj
119,00 zł
Brutto

  Polityka bezpieczeństwa.

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 9.

  Dostawa produktów odbywa się w określony w zamówieniu sposób

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 5.

  Prawo odstąpienia od umowy.

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 7.

Skonfiguruj kosz według własnych upodobań

Pierwszy słoik

Drugi słoik

Trzeci słoik

Czwarty słoik

Piąty słoik

Szósty słoik

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent?

Polecamy kosz miodów Duży Warmiak! Szeroki wybór smaków miodów zamkniętych w słoiczkach o kształcie beczułek, to nie tylko zapowiedź wspaniałych doznań smakowych, lecz również samo zdrowie płynące wprost od Matki Natury. Wszystkie miody powstają w rodzinnej pasiece Miody Wowka, znajdującej się w czystym i zielonym rejonie Polski - na Warmii. To prezent dla zdrowia i smaku, który z pewnością stanie się miłą i słodką niespodzianką dla Osoby Obdarowanej. Miód na prezent? To pomysł, który zawsze się uda!

Specyficzne kody

Zobacz także