Perłowy z truskawkami

2121

Perłowy z truskawką to nieprzetworzony, aksamitny miód, którego bazę stanowi miód rzepakowy. Dodatek naturalnego suszu owoców truskawek, nadaje mu naturalny różowy kolor, orzeźwiający zapach i niesamowity, bardzo owocowy, słodki smak. 

Gramatura
17,90 zł
Brutto

  Polityka bezpieczeństwa.

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 9.

  Dostawa produktów odbywa się w określony w zamówieniu sposób

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 5.

  Prawo odstąpienia od umowy.

Kliknij w ikonę i przejdź do regulaminu. Punkt 7.

Soczysta truskawka zanurzona w miodzie. Naturalnie owocowa słodycz na dziecięce śniadanie.

Wyjątkowe połączenie miodu rzepakowego i truskawki to nie tylko mnóstwo korzyści dla zdrowia i urody. Miód rzepakowy to przede wszystkim duża zawartość glukozy - już jedna łyżeczka dodaje energii, dlatego świetnie sprawdza się w stanach przemęczenia i po dużym wysiłku. Ze względu na występowanie magnezu i potasu wykorzystywany jest w leczeniu chorób układu krążenia. Nie obciąża wątroby, za to pobudza i wspomaga jej właściwości detoksykacyjne. Natomiast truskawki – czy wiesz, że mają w sobie więcej witaminy C niż owoce cytrusowe? Poza niesamowitym zapachem i smakiem oferują także dużą zawartość wzmacniającego organizm żelaza czy wpływającego na zdrowie kości wapnia i fosforu. 

Jak go stosować?

Perłowy z truskawką jak każdy z naszych miodów, można jeść łyżeczką prosto ze słoika – tak smakuje najlepiej! Ale jego niespotykany kolor i słodki smak to świetny sposób na urozmaicenie jedzenia dzieciom - szczególnie tym niejadkom. Owsianka, naleśnik czy kanapka ozdobiona perłowym miodem z truskawką... Wow - nie dość, że słodkie, to jeszcze kolorowe. Zdrowy zamiennik białego cukru sprytnie przemycony do posiłku zapewni dzieciom siłę do zabawy, nauki i poznawania świata, a skorzystasz i Ty, otrzymując soczyście owocowy zastrzyk energii na cały dzień.

2121

Opis

MIÓD
dla dzieci

Specyficzne kody

isbn
2121
upc
2121