Owocowy Wowka Miód Perłowy

Owocowy Wowka Miód Perłowy
2020-01-25 11:44:44

Owocowy Wowka Miód Perłowy

Tego jeszcze Twoje podniebienie nie poczuło... Słodycz miodu przełamana świeżością owoców. Ślinianki pracują? Dobrze, przeczytaj dalej, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Udało się..., znaleźliśmy swój sposób na połączenie smaku miodu z owocami. Z nieskrytą satysfakcją mamy przyjemność zaprezentować dwa zupełnie nowe Owocowe Wowka Miody jeden z soczystymi malinami, a drugi z kwaśną czarną porzeczką. O tym dlaczego warto jeść miód wiecie, o tym dlaczego właśnie ten dowiecie się w tym artykule.


To nie tylko kolor, to połączenie miodu z owocami

Napracowaliśmy się, ale warto było, znaleźliśmy recepturę na połączenie miodu perłowego z naturalnym owocem, bez zbędnych dodatków, wszystko w zgodzie z naturą. Sami byliśmy pod wrażeniem rozkosznego smaku naszego miodu przełamanego smakiem suszu z owoców. Wszystko w standardowej dla naszych miodów maślanej konsystencji, w dwóch wariacjach.


Słodycz miodu z malinami

Dlaczego z malinami? Podbijają słodycz miodu i dodają soczystości, a w środku niosą ze sobą szereg dobroczynnych witamin (tj. C, E, B1, B2, B6) oraz substancji mineralnych, takich jak potas, magnez, wapń. Działają przeciwgorączkowo, przeciwzapalnie, wspomagają układ trawienia i wzmacniają odporność. Co więcej uspokajają, a zawarte w nich antyoksydanty ...Uwaga! przedłużają młodość :) Warto? .... też tak myślimy.


Niezwykłość miodu z czarną porzeczką

Dlaczego z czarną porzeczką? Swoim kwaśnym smakiem fenomenalnie przełamuje słodycz miodu dając eksplozję doznań w śliniankach... to trzeba posmakować. Dodatkowo stoją za nimi wprost zdrowotne wskazania. Czarna porzeczka bogata w szereg witamin (szczególnie w wit. C), biotynę, kwas foliowy, składniki mineralne usuwa toksyny, obniża cholesterol, chroni wątrobę, zapobiega miażdżycy i również opóźnia procesy starzenia. Nie mało, co?

Jak widzisz uzupełnienie bogatych wartości proponowanych przez sam miód, o dobroczynne właściwości owoców ma szereg korzystnych zastosowań dla Ciebie i Twojej rodziny. Ale nie zapominajmy o smaku, to on będzie najważniejszy, a jest nie do opisania... Żeby go poczuć sprawdź naszą ofertę na Owocowy Wowka Miód Perłowy z Maliną lub z Porzeczką i zakochaj się w min.

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z nowościami.