Zapasy miodu do spiżarni - Jesienna promocja

Zapasy miodu do spiżarni - Jesienna promocja
2018-09-29 13:08:01

Zapasy miodu do spiżarni - Jesienna promocja

Gorące lato już za nami, dni stają się coraz krótsze i chłodniejsze… Czas przygotować się na zimę, bo ona już tuż, tuż. A co niegdyś w tym czasie robili nasi rodzice czy dziadkowie? …gromadzili zapasy.

To ma sens

Niby miodu jest dostatek w marketach, ale nie takiego…. Starodawne robienie zapasów na zimę znów ma większy sens. Przede wszystkim kupujesz świeży, zdrowy i naturalny miód, niedawno wybrany pszczołom „spod nosa”. Wybierając teraz masz dostęp do wszystkich gatunków miodu,  …no i dzięki jesiennej promocji oszczędzasz pieniądze. Zimą nie będzie już kupowania sztucznego / chińskiego miodu z marketu. 

Miód zawsze się przyda

W chłodne jesienno, zimowe wieczory po spacerze wystarczy tylko zajrzeć do spiżarki i zaserwować rozgrzewającą herbatkę z miodem i imbirem. Na pierwsze symptomy przeziębienia czy profilaktykę wyciągnąć miód lipowo-spadziowy. A dzieciakom na śniadanie krzepiący i zdrowy owocowy miód malinowy na kanapkę… Samo zdrowie.

Zapasy miodu do spiżarni.

No to konkretnie. Tylko do 14 października kupując siedem jeszcze ciepłych, kilogramowych słoików miodu otrzymujesz słoik o pojemności 1000 g spadzi liściastej gratis / jeśli chcesz otrzymać inny miód, po prostu wskaż go w komentarzu /! Uwaga, zyskujesz podwójnie, proponujemy najświeższą jeszcze nie dostępną w ciągłej sprzedaży spadź liściastą - dostępna tylko w tej promocji! (jeśli zechcesz wymienić ten słoik na inny, po prostu wpisz to w komentarzu do zamówienia ! )


Skomponuj swój własny siedmo-słoikowy zestaw. Mamy jeszcze sporo miodu, ale dość szybko nasze zapasy się kurczą, a w tym roku więcej miodu nasze pszczółki już nie dadzą ;) Dlatego nie zwlekaj zbyt długo wybierz swoje i ulubione Wowka Miody, złóż zamówienie i ciesz się smacznym i zdrowym miodem przez całą zimę."


*w promocji nie otrzymujesz punktów lojalnościowych za zakupy

**czas wysyłki może się wydłużyć i wynieść od 3 do 5 dni, 

Zapisz się na nasz newsletter i uzyskaj do 30% rabatu.