Bursztynowy Wowka Miód Lipowy .

Bursztynowy Wowka Miód Lipowy .
2018-03-06 15:55:02

Bursztynowy Wowka Miód Lipowy .

Śniadanie mistrzów z Bursztynowym Wowka Miodem Lipowym

 Jak zacząć idealny dzień…? To dość proste - tak jak mawiała Babcia: od znakomitego śniadania… Smaczny, energetyczny i zdrowy, posiłek z rana to fundament, każdego udanego dnia. Ale jakie jest to „dobre śniadanie”…?

Pomysłów może być sporo, ale my mamy jeden z tajemnych ;) składników - dobroczynny „nektar" bursztynowego zabarwienia… O tym jak Bursztynowy Wowka Miód Lipowy może pomóc Ci pełni przeżywać każdy dzień - dowiesz się w tym artykule…

Dlaczego akurat miód bursztynowy?

Kolor to nie jedyne powiązanie bursztynu z naszym miodem lipowym. Znaleźliśmy między nimi sporo podobieństw, co do właściwości. Od Kleopatry, przez rzymian, aż po Kopernika, wychwalano bursztyn jako lek na serce czy układ trawienia. Nasz miód, szczególnie jego odmiana z lipy, zdumiewająco korzystnie wpływa na siłę naszego serca, przez co przekłada się na energię w ciągu dnia.

Miód lipowy na odporność i siłę.

Lipowa odmiana Wowka Miodu zawiera wiele mikroelementów i witamin z gruby B oraz C, a dzięki swoim właściwościom, i co ważne jedną z najwyższych aktywności antybiotycznych, zapobiega osłabieniom organizmu i broni go przed przeziębieniem. Wzmocnienie organizmu, podczas śniadania, tak zdrową dawką energii to już duży kawałek sukcesu każdego dnia…

Przepis na zdrowe śniadanie z miodem lipowym.

Najlepiej zjeść smacznie :) Skorzystajmy z klasyki i spróbujmy rano zjeść chrupiącą kromkę świeżego chleba z delikatną warstwą masełka, przykrytą aż święcącym Bursztynowym Wowka Miodem Lipowym. Dodaj do tego herbatę, kawkę lub mleko - jak wolisz…, a dzieciom zaserwuj go na naleśniku czy gofrze… Wariacji jest sporo, ale ta chyba jest najsmaczniejsza! Też tak uważasz? Spróbuj tego połączenia i zakochaj się w nim jak my. Nasz miód - póki co jeszcze dostępny - znajdziesz w zakładce oferta. Zapraszamy i smacznego!